Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEBORY PRAHY žen 22.5. a 29.5.2016

14. 5. 2016
Časový pořad na 22.5.2015
závod mladší žákyně a VS1st - 2 sledy
9:05-11:30
prezence ZS a ZSmimi do 11:30
závod ca 12:30
prezence ostatních kategorii (VS2st, VS3st, kat C) do 13:00
závod ca 14:30
 
losování naleznete na:
http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/399
 
 
 
 
 
----------------------------------------------2015---------------------------------------------------------------

„PŘEBOR jednotlivkyň hl. m. PRAHY

ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2015“ dne 24.5.2015

 mladší žákyně (VS1), žákyně B, starší žákyně (VS2),

 žákyně A (VS3), kadetky povinný program (VS4), juniorky A, MT, juniorky B, ženy B

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

mladší žákyně                   Prokopová Claudia  - AC Sparta Praha 
starší žákyně                    Kaplanová Nela Tereza - AC Sparta Praha                 
žákyně A                          Brabcová Natálie - TJ Bohemians Praha
žákyně B                          Černická Anna 2003 - TJ Sokol Horní Počernice
kadetky                            Kalnitska Olesya - TJ Bohemians Praha
juniorky B                         Pekarčíková Anna - TJ Bohemians Praha
ženy B                             Opočenská Kristýna - TJ Bohemians Praha
ženy MT                           Majerechová Romana - AC Sparta Praha

 

„PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň: žákyně ZS, juniorky a ženy C, VS1 nad 9 let, VS2 nad 10 let, VS3 nad 12 let

OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace mladších žákyň

 pro PŘEBOR hl. m. PRAHY,

 ve sportovní gymnastice  ženských složek pro rok 2015“ dne 3.5.2015

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

3.5.2015  TJ Sokol Horní Počernice - VÍTĚZKY - kategorie:

základní stupeň                 Bucková Kristýna - Sokol Kampa
mladší žákyně                   Čadková Mia  - TJ Bohemiana Praha  
mladší žákyně - starší        Hájková Kateřina - AC Sparta Praha                 
starší žákyně bez plnění    Burdová Anika - GYMPRA
starší žákyně - starší         Bohatová Gabriela - TJ Sokol Horní Počernice
juniorky  C                         Křížová Tereza - TJ Sokol Horní Počernice
žákyně A - starší               Ulrychová Emma - TJ Pedagog Modřany
ženy C                              Švábová Veronika - TJ Sokol Horní Počernice

 

----------------------------------------------2014------------------------------------------------------

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Přeboru Prahy 18.5.2014 Kampa

VÝSLEDKY PŘEBORU 11.5.2014 v Horních Počernicích

 

DOPLŇEK pro závod 11.5.2014 !!!

na základě požadavků je na Přeboru v Horních Počernicích dodatečně vypsán vložený závod pro nezávodní ročníky tj 2008 a mladší v kategorii ZS.
Závodit budou tato "mimi" společně v době závodu ZS, vyhlášeny budou extra.  

 

----------------------------------------2013------------------------------------------------------------------ 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA PŘEBORU Prahy 2013 - Žižkov (Kampa) 

„PŘEBOR jednotlivkyň hl. m. PRAHY

ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2013“

mladší žákyně (VS1), žákyně B, starší žákyně (VS2),

žákyně A (VS3), kadetky (VS4), juniorky A, MT, juniorky B, ženy B

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Přebor Prahy 2013 - Horní Počernice

                                          PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň:

žákyně ZS, juniorky a ženy C, VS1 nad 9 let, VS2 nad 10 let, VS3 nad 12 let

OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace mladších žákyň

pro PŘEBOR hl. m. PRAHY, ve sportovní gymnastice  ženských složek pro rok 2013

---------------------------------------------------2012------------------------------------------------------------- 

 Výsledková listina Přebor Prahy 27.5.2012

27.5.2012 Sokol Kampa Na Balkáně - VÍTĚZKY - kategorie:

mladší žákyně            Hálová Daniela  - Sokol Kampa 
starší žákyně              Černá Anežka - Sokol Kampa
žákyně A                      Šebáková Veronika a Hálová Sabina obě Sokol Kampa
kadetky                        Majerechová Romana - Sokol Kampa
žákyně B                     Šritterová Veronika - Sokol Žižkov II
juniorky B                    Melounová Tereza - Sokol Kampa
ženy B                          Stejskalová Petra - Sokol Kampa
juniorky A                     Vohryzková Laura - Sokol Kampa
MT                                 Schusterová Tereza - AC Sparta Praha

--------------------------------------------------------------

Výsledková listina Přebor Prahy 20.5.2012

 

20.5.2012 TJ Sokol Horní Počernice - VÍTĚZKY -kategorie:

základní stupeň                  Nekvasilová Kateřina - Sokol Kampa
mladší žákyně                     Hálová Daniela  - Sokol Kampa  
mladší žákyně - starší       Fialová Adéla - Sokol Praha Vršovice
starší žákyně - starší         Hošková Denisa - TJ Sokol Horní Počernice
žákyně A - starší
juniorky a ženy C                Schichmanová Dana - Sokol Praha Vršovice

 

----------------------------------------2011---------------------------------------------------

Přebor PRAHY jednotlivkyň pořádal Sokol Kampa na Balkáně 29.5.2011

 

29.5.2011 výsledková listina Přeboru Praha.pdf

Oblastní Přebor 8.5.2011

8.5.2011 výsledková listina v pdf pro tisk