Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEBOR PRAHY žen 19. 5.2019

20. 5. 2019

V Ý S L E D K Y  a  R O Z P I S

„PŘEBOR jednotlivkyň hl. m. PRAHY

ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2019“

VS1A, VS2A, VS3A, VS4A, VS5A, VS6A, VS4B, VS5B, VS6B a nominace na LODM

 

výsledky naleznete na: http://www.gymfed.cz/akce/001/556/Praha_19_Balkan.pdf

NOMINACE na Letní olympiádu dětí a mládeže v Liberci za hl.m. Prahu:

Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná
Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi

 

rozpis naleznete na: http://www.gymfed.cz/akce/001/556/Rozpis_praha_2019_jed.pdf

 

 
 
--------------------------------------------2016---------------------------------------------------------
 
 
 
----------------------------------------------2015---------------------------------------------------------------

„PŘEBOR jednotlivkyň hl. m. PRAHY

ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2015“ dne 24.5.2015

 mladší žákyně (VS1), žákyně B, starší žákyně (VS2),

 žákyně A (VS3), kadetky povinný program (VS4), juniorky A, MT, juniorky B, ženy B

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

mladší žákyně                   Prokopová Claudia  - AC Sparta Praha 
starší žákyně                    Kaplanová Nela Tereza - AC Sparta Praha                 
žákyně A                          Brabcová Natálie - TJ Bohemians Praha
žákyně B                          Černická Anna 2003 - TJ Sokol Horní Počernice
kadetky                            Kalnitska Olesya - TJ Bohemians Praha
juniorky B                         Pekarčíková Anna - TJ Bohemians Praha
ženy B                             Opočenská Kristýna - TJ Bohemians Praha
ženy MT                           Majerechová Romana - AC Sparta Praha

 

„PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň: žákyně ZS, juniorky a ženy C, VS1 nad 9 let, VS2 nad 10 let, VS3 nad 12 let

OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace mladších žákyň

 pro PŘEBOR hl. m. PRAHY,

 ve sportovní gymnastice  ženských složek pro rok 2015“ dne 3.5.2015

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

3.5.2015  TJ Sokol Horní Počernice - VÍTĚZKY - kategorie:

základní stupeň                 Bucková Kristýna - Sokol Kampa
mladší žákyně                   Čadková Mia  - TJ Bohemiana Praha  
mladší žákyně - starší        Hájková Kateřina - AC Sparta Praha                 
starší žákyně bez plnění    Burdová Anika - GYMPRA
starší žákyně - starší         Bohatová Gabriela - TJ Sokol Horní Počernice
juniorky  C                         Křížová Tereza - TJ Sokol Horní Počernice
žákyně A - starší               Ulrychová Emma - TJ Pedagog Modřany
ženy C                              Švábová Veronika - TJ Sokol Horní Počernice

 

----------------------------------------------2014------------------------------------------------------

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Přeboru Prahy 18.5.2014 Kampa

VÝSLEDKY PŘEBORU 11.5.2014 v Horních Počernicích

 

DOPLŇEK pro závod 11.5.2014 !!!

na základě požadavků je na Přeboru v Horních Počernicích dodatečně vypsán vložený závod pro nezávodní ročníky tj 2008 a mladší v kategorii ZS.
Závodit budou tato "mimi" společně v době závodu ZS, vyhlášeny budou extra.  

 

----------------------------------------2013------------------------------------------------------------------ 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA PŘEBORU Prahy 2013 - Žižkov (Kampa) 

„PŘEBOR jednotlivkyň hl. m. PRAHY

ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2013“

mladší žákyně (VS1), žákyně B, starší žákyně (VS2),

žákyně A (VS3), kadetky (VS4), juniorky A, MT, juniorky B, ženy B

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Přebor Prahy 2013 - Horní Počernice

                                          PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň:

žákyně ZS, juniorky a ženy C, VS1 nad 9 let, VS2 nad 10 let, VS3 nad 12 let

OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace mladších žákyň

pro PŘEBOR hl. m. PRAHY, ve sportovní gymnastice  ženských složek pro rok 2013

---------------------------------------------------2012------------------------------------------------------------- 

 Výsledková listina Přebor Prahy 27.5.2012

27.5.2012 Sokol Kampa Na Balkáně - VÍTĚZKY - kategorie:

mladší žákyně            Hálová Daniela  - Sokol Kampa 
starší žákyně              Černá Anežka - Sokol Kampa
žákyně A                      Šebáková Veronika a Hálová Sabina obě Sokol Kampa
kadetky                        Majerechová Romana - Sokol Kampa
žákyně B                     Šritterová Veronika - Sokol Žižkov II
juniorky B                    Melounová Tereza - Sokol Kampa
ženy B                          Stejskalová Petra - Sokol Kampa
juniorky A                     Vohryzková Laura - Sokol Kampa
MT                                 Schusterová Tereza - AC Sparta Praha

--------------------------------------------------------------

Výsledková listina Přebor Prahy 20.5.2012

 

20.5.2012 TJ Sokol Horní Počernice - VÍTĚZKY -kategorie:

základní stupeň                  Nekvasilová Kateřina - Sokol Kampa
mladší žákyně                     Hálová Daniela  - Sokol Kampa  
mladší žákyně - starší       Fialová Adéla - Sokol Praha Vršovice
starší žákyně - starší         Hošková Denisa - TJ Sokol Horní Počernice
žákyně A - starší
juniorky a ženy C                Schichmanová Dana - Sokol Praha Vršovice

 

----------------------------------------2011---------------------------------------------------

Přebor PRAHY jednotlivkyň pořádal Sokol Kampa na Balkáně 29.5.2011

 

29.5.2011 výsledková listina Přeboru Praha.pdf

Oblastní Přebor 8.5.2011

8.5.2011 výsledková listina v pdf pro tisk